Про нас

TVT DIGITAL - виробник систем відеоспостереження міжнародного рівня

Компанія завжди знаходиться в авангарді інновацій і може запропонувати все найкраще і сучасне, що може запропонувати Вам світовий ринок систем безпеки і відомі на ньому бренди.

Починаючи з часу заснування у 2004 році в м Шеньчжень компанія TVT Digital Technology Co. (в подальшому TVT) успішно опанувала ринки 120 країн із висококонкурентними продуктами та рішеннями з безпечного відеоспостереження. Також за цей час компанія вийшла на один з найбільших та швидкозростаючих фондових майданчиків світу – Шеньчженську фондову біржу.  Зараз TVT є одним з найбільш затребуваних та популярних виробників систем відеоспостереження в світі.

Продукти компанії TVT  сформували сталу систему стандартів на світовому ринку систем відеоспостереження, демонструючи в критичних ситуаціях найвищі показники якості та надійності, оптимальне поєднання яких є найважливішим для забезпечення гарантій безпеки різних категорій споживачів.

TVT  з самого моменту заснування поруч із розвитком власного виробничого центру прикладає значних зусиль до проведення наукових досліджень та розвитку конструкторської бази.

TVT постійно інвестує в розвиток інженерів і технічних фахівців у сфері відео- та аудіо- технологій, алгоритмів обробки відеосигналу, відео-інтелектуального аналізу, хмарних технологій, big data, мереж управління і передачі даних, мобільного відеоспостереження тощо.

Тому компанія завжди знаходиться в авангарді інновацій і може запропонувати все найкраще і сучасне, що може запропонувати Вам світовий ринок систем безпеки і відомі на ньому бренди.

TVT володіє інтегрованими лінійками продуктів, що включають повний спектр IP-камер, аналогових HD-камер, повний спектр  аналогових та мережевих відеореєстраторів тощо.

Камери відеоспостереження TVT облаштовані розвинутим штучним інтелектом, що розкриває широкі можливості для отримання аналітичних даних, зокрема, виявлення та розпізнавання рухомих об`єктів за певними ознаками, людських облич, контролю доступу за показником температури тіла, виявлення транспортних засобів та розпізнаввння автомобільних номерів, і багато іншого.

TVT постійно розвиває функції відеоаналітики, засновані на штучному інтелекті, щоб забезпечити користувачам більш швидкий пошук і виявлення найбільш важливої інформації. При цьому управління програмними рішеннями TVT – досить просте. Це дає можливість варифікувати та масштабувати аналітичні функції.

Проектні рішення TVТ широко використовуються на світовому ринку освіти, охорони здоров’я, в банківській і фінансовій сфері, промислових об’єктах, житлових приміщеннях, торгових центрах, в роздрібній торгівлі.

Наші потужності

  • Індустріальний парк в Хойчжоу – площа 80,000 м2.
  • Лінії виробництва камер: 150 тисяч на місяць
  • Лінії виробництва реєстраторів: 10 тисяч на місяць

Наша місія

  • TVT DIGITAL – зробимо разом світ безпечнішим!

Наша філософія

  • Якість передусім.

Наша мета

  • Бути шанованою технологічною компанією у світі.