Паркування та автоматизована система управління оплатою

Компанія TVT Digital і Parking Pay пропонують проектне рішення.

Parking Pay – це вдосконалена система автоматичного розпізнавання номерних знаків (ANPR). Зараз доступні дві моделі відеокамер – TD-9423A3-LR (2,8-12 мм) та TD-9423A3-LR (7-22 мм) від TVT, система і відеокамери забезпечують безпечну роботу вашої автостоянки цілодобово та зменшують операційні витрати для вашого бізнесу.

Наша система розроблена для максимізації доступного простору, збільшення доходу від паркування або магазину та підвищення вдоволеності клієнтів. Вона також збирає цінні дані про звички клієнтів та персоналу щодо паркування, щоб постійно поліпшувати функціональність паркування та потоку. Наші системи керування паркуванням записують високоточні показники номерних знаків транспортних засобів без втручання людини.

Завдяки використанню інноваційної високошвидкісної технології захоплення зображень, яка підтримує нічне освітлення та розпізнавання символів у наданому зображенні, ми можемо зберігати інформацію про будь-який автомобіль або транспортний засіб, який проїжджає через вашу стоянку. Ми дотримуємось вимог GDPR. Ви можете бути впевнені, що правила вашої приватної парковки дотримуються цілодобово, особливо якщо доступ до неї обмежено шлагбаумами або воротами.

Наша система допоможе вам збільшити прибуток від паркування або магазину, забезпечивши безпечну та ефективну роботу вашої автостоянки.

Шлагбауми є традиційним засобом обмеження доступу транспорту на вашу територію. Якщо вони вже встановлені, їх можна інтегрувати з технологією ANPR, щоб автоматично реєструвати номерні знаки і контролювати оплату за перебування на стоянці. Це може зберегти ваші інвестиції та продовжити термін служби шлагбауму.
Продукт Parking Pay – це ефективна система управління паркуванням, яка підвищить рівень автоматизації та ефективності управління використанням парковочних місць. Вона дозволяє автоматично контролювати та управляти використанням парковочних місць, що забезпечує швидке обслуговування водіїв та підвищує безпеку на стоянках та виїздах з доріг.
Parking Pay – це комплекс спеціального обладнання, яке замінює обслуговуючий персонал на платних стоянках. Автоматизована парковка забезпечує в’їзд і виїзд транспортних засобів, фіксує вільні місця та може виконувати різні специфічні функції, залежно від модифікації обладнання.
Ми також пропонуємо резервування живлення за допомогою сонячної енегетики. Крім екологічних переваг, це дозволяє забезпечити живлення обладнання без підключення до мережі.
Клієнт може керувати системою через Інтернет-браузер, який потребує доступу до Інтернету. Власник може отримувати дані в режимі реального часу через безпечний клієнтський веб-портал. Ці звіти дають змогу ознайомитись з клієнтською базою та їх поведінкою, що дозволяє приймати ефективні бізнес-рішення. Платіжний сервіс не зберігає дані картки клієнта. Усі платежі здійснюються через платіжні сервіси доступні в Україні.
Послуга Parking Pay може бути цікавою для тисяч приватних і державних підприємств, які щодня намагаються поліпшити якість та зручність паркування в своїх районах. Наша технологія пропонує просту установку та є економічно ефективним та надійним способом керування місцями для паркування в таких місцях, як бізнес-центри, виставково-спортивні комплекси, готелі та житлові комплекси, торгово-розважальні центри, компанії з управління автопарком, організатори масових заходів, місцеві органи влади і самоврядування, аеропорти, авто та залізничні вокзали. Автоматизована система паркування ANPR є простою, економічно ефективною та надійною, і може бути адаптована до специфікацій об’єкта та вимог бізнесу.

Наша компанія пропонує нову систему паркування – Parking Pay, яка використовує цифрові технології для доступу та оплати, замість традиційних паперових талонів та пластикових карток. Застосування камери ANPR, номерного знаку, мобільного телефону  дозволяє системі працювати без багатьох додаткових пристроїв та забезпечує контроль над кожним припаркованим транспортним засобом.

Parking Pay є автономною системою, яка не вимагає постійного присутності персоналу, що дозволяє вести бізнес 24 години на добу, 365 днів на рік.

Ми пропонуємо нашим клієнтам наступні переваги:

 • Повністю автоматизоване рішення, що не потребує адміністрування.
 • Високоефективна система, яка дуже точно запобігає неправильному паркуванню.
 • Рішення, яке працює цілодобово з 99% безвідмовної роботи.
 • Простота обслуговування, оскільки 75% несправностей можна усунути дистанційно.
 • Ідеальне рішення для закладів з більш ніж 20 парковочних місць.
 • Рішення, яке може усунути потребу в обслуговуючому персоналі або бар’єрах на місці, що зробить паркування дуже економним.
 • Рішення може бути інтегровано з існуючими терміналами для дискретного використання.
 • Рішення інтегрується з іншими службами, щоб зробити паркування ще зручнішим.
 • Рішення може бути поставлено як мобільний пристрій для приміщень без електроенергії.
 • Рішення приймає платежі за паркування через мобільний додаток або термінал (опціонально).
 • Рішення надає безкоштовну парковку для працівників або окремих категорій транспортних засобів.
 • Рішення надає послуги за передоплатою (абонементи на паркування або в’їзд).
 • Рішення є електронним сервісом, що не потребує паперових купонів або фізичних пластикових карток.
 • Рішення легко управляється через веб-бізнес-панель.
 • Дані можна експортувати в Excel для подальшого аналізу у сторонніх системах.

Послуга Parking Pay може бути цікавою для тисяч приватних і державних підприємств, які щодня намагаються поліпшити якість та зручність паркування в своїх районах. Наша технологія пропонує просту установку та є економічно ефективним та надійним способом керування місцями для паркування в таких місцях, як бізнес-центри, виставково-спортивні комплекси, готелі та житлові комплекси, торгово-розважальні центри, компанії з управління автопарком, організатори масових заходів, місцеві органи влади і самоврядування, аеропорти, авто та залізничні вокзали. Автоматизована система паркування ALPR є простою, економічно ефективною та надійною, і може бути адаптована до специфікацій об’єкта та вимог бізнесу.

Система ParkingPay складається з наступних компонентів:

 • Програмно-технічний модуль, який базується на одноплатному комп’ютері;
 • Відеокамери TD-9423A3-LR (2,8-12 мм) або TD-9423A3-LR (7-22 мм) (кількість залежить від комплектації та розміру паркувальних місць);
 • IP модуль/контролер HPS IP-2-2;
 • Шлагбаум (опційно, встановлюється в залежності від конфігурації та формату паркувальних зон);
 • ПК або мобільний пристрій з веб-браузером (надається замовником);
 • Табло наявності (форма і тип вибираються замовником в залежності від конфігурації та розміру паркомісць);
 • програмне забезпечення Parking Pay 1 (ліцензія на підключення додаткових камер ALPR);
 • платіжний сервіс ParkingPay (хмарний сервіс);
 • мобільний застосунок ParkingPay для користувачів (водіїв) на платформах Android або iOS;
 • інші додаткові пристрої в залежності від комплектації та розміру паркувальних місць.