TVT Digital – 20 місце у світі серед компаній з безпеки за версією журналу A&S Magazine

У 2022 році TVT посіла 20 місце у світі серед компаній, що займаються безпекою, за версією журналу A&S Magazine, всесвітньо відомої платформи індустрії безпеки. 

Журнал A&S – це експерт у галузі медіа-видань для індустрії безпеки та IoT (інтернету речей). Будучи одним з найбільш популярних видань у світі, журнал A&S постійно висвітлює новини розвитку галузі та ринкових тенденцій у сфері технічних засобів безпеки та інтернету речей. A&S Security 50 – це щорічний рейтинг 50 найбільших виробників обладнання засобів технічної безпеки у світі, який базується на доходах від продажів та прибутку за попередній фінансовий рік. Іншими словами, це неупереджений галузевий рейтинг, який показує динамізм і розвиток індустрії безпеки.

Про компанію TVT

Компанія TVT працює у сфері безпеки вже близько 20 років.

Згідно своєї стратегії, TVT прагне розвитку клієнта та розширює бізнес, спираючись на виготовлення всього комплексу обладнання систем відеонагляду. 

В даний час TVT виробляє апаратні та програмні рішення для ринку відеоспостереження. При цьому, всі продукти є власною запатентованою технологією TVT та пройшли сертифікацію CE/FCC:

  • IP і аналогові мультиформатні HD камери;
  • мережеві та звичайні реєстратори;
  • VMS на базі Windows/Mac/Linux;
  • застосунки на базі iOS та Android;
  • глобальні P2P-сервіси.

 

Лінійка продуктів TVT складається з продуктів початкового, середнього та професійного рівня, задля задоволення будь-яких потреб і бюджетів клієнтів. Візьмемо для прикладу лінійку продуктів IP-відеокамер: TVT пропонує повний спектр рішень для 2 Мп, 4 Мп, 5 Мп та 8 Мп камер. Кожна з них має відповідні серії різного рівня.

Сьогодні команда інженерів TVT в першу чергу зосереджена на розробці IP-технологій та технологій штучного інтелекту, таких як структуровані відеодані та кібербезпека, прагне допомогти своїм партнерам охопити ринок для унікального позиціонування та підтримує їх для отримання реального довгострокового стабільного прибутку.