Бренд TVT Digital пропонує нову лінійку пристроїв для контролю доступу у приміщення

Відеопанель IP TD-E3110-IC/PE/WF TVT:

Відеопанель-дверний відеодзвінок з підтримкою WiFi, вбудованим зчитувачем карт Mifare, роздільною здатністю 2 Мп, ІЧ та світлодіодним підсвічуванням. Може окремо працювати через застосунок SuperCam Plus на мобільному пристрої (віддалений моніторинг, відчинення дверей) та разом з підключеним відеодомофоном. Може підключатися до реєстраторів TVT як камера яка детектує обличчя.

Інтелектуальний аналіз: виявлення зміни сцени відео, захват обличчя тощо. Шумозаглушення і ехокомпенсація. Підтримка тривоги несанкціонованого доступу та тривоги дверного контакту.

Відеопанель з розпізнаванням обличчя TD-E2223-EM/IC/PE/WF TVT:

Ця відеопанель має функцію розпізнавання обличчя, з 3,5-дюймовим IPS-екраном, що має широкий функціонал. Головні особливості гаджету – розпізнавання облич, достатньо лише підійти на відстань 0,3-0,5м або піднести картку форматів: Mifare card /Desfire card/FM1208 Card/Gicard.

Зв’язок через дротову мережу (UDP, IPv4, IPv6, DHCP, NTP, RTSP, PPPoE, DDNS, SMTP, FTP, UPnP, HTTPS) та Wi-Fi. Підтримує кілька режимів відкривання дверей (картка, картка + пароль, картка + розпізнавання обличчя і т.і.). Розпізнавання обличчя, відеозйомка обличчя, порівняння облич, виявлення зміни сцени, виявлення розмитості відео.

Водяний знак, фільтрація IP-адреси, відеомаска, серцебиття, нелегальний вхід, виправлення нечітких зображень.

Відеодомофон TD-E2137-PE/TP/WF TVT:

Цей відеодомофон також входить до лінійки обладнання TVT Digital, встановлюється всередині приміщення, 7-дюймовий сенсорний IPS-екран. Підтримує попередній перегляд зображення з підключеної камери в реальному часі, до 4CH (каналів) підтримка знімка під час виклику через викличну панель (потрібна карта пам’яті micro SD). В одному приміщенні можна встановити максимум 6 викличних панелей. Вбудований динамік і мікрофон. Підтримка функції беззвучного сповіщення. Новітні технології шумозаглушення та ехокомпенсації для забезпечення високої якості звуку. Тривожні входи 8CH (каналів). Самостійне визначення пароля, відчинення дверей. Підтримка LAN 100 Мбит/с, 2.4G WIFI. Підтримка 1CH (каналу)  12 В 200 мА для живлення датчика. Живлення 12 В/PoE.

За допомогою внутрішнього монітора, ви можете спілкуватися з відвідувачами, переглядати зображення з відеопанелі, керувати доступом та виконувати інші функції.