![photo_2022-01-19_09-21-15](https://tvtdigital.com.ua/wp-content/uploads/photo_2022-01-19_09-21-15-1024x768.jpg)
Грандіозним завершенням 2021 року стала міжнародна виставка в м.Шеньчжень.
26-29 грудня компанія TVT Digital Technology Co., Ltd, як провідний світовий постачальник у виробництві та рішеннях для відеоспостереження, представлена на 18-й Китайській виставці громадської безпеки (China Public Security Exhibition) в Шеньчжені.
![photo_2022-01-19_09-57-22](https://tvtdigital.com.ua/wp-content/uploads/photo_2022-01-19_09-57-22-1024x768.jpg)
CPSE – це найбільша та найпопулярніша комерційна подія для індустрії громадської безпеки у світі, на якій зібралися понад тисячі охоронних компаній з різних країн. Найважливішим є те, що широко відоме підприємство з відеоспостереження, TVT продовжило дизайн синьо-білих стендів із десятьма встановленими зонами та сотнями експонатів.
![photo_2022-01-19_09-21-09](https://tvtdigital.com.ua/wp-content/uploads/photo_2022-01-19_09-21-09-1024x768.jpg)
TVT постійно вдосконалюється та розширює свій асортимент товарів, і тому компанія завжди знаходиться в авангарді інновацій і може запропонувати все найкраще і сучасне, що пропонує Вам світовий ринок систем безпеки і відомі на ньому бренди.
![267497173_437970264588724_2703346563138314310_n](https://tvtdigital.com.ua/wp-content/uploads/267497173_437970264588724_2703346563138314310_n-1024x727.jpg)