Новинка! Вулична Wi-Fi-камера TVT на 4Мр

Новинка сучасного технологічного пристрою відеоспостереження від TVT Digital! У продажу з’явилась вулична Wi-Fi-відеокамера TD-9441S3 (D/PE/WF/AR2) з відмінною якістю запису на 4 Мр.

Її головна особливість – передача даних по бездротовій мережі. Це відмінне рішення для тих місць, в які технологічно проблематично або просто затратно прокласти кабель до пристрою. Підключили живлення до наявної мережі 220V, прив’язали до роутера – і якісне відеоспостереження у вуличних умовах готово!

Модель TD-9441S3 (D/PE/WF/AR2) підійде для забезпечення охоронного спостереження за периметром навколо приватних будинків, дворів багатоквартирних будинків, супермаркетів і офісних центрів, на автомобільних стоянках і в парках.

Відеокамера представлена в циліндричному виконанні (bullet).

Міцний металевий корпус захищає її від механічних та фізичних пошкоджень зі стандартом захисту IP67, що уберігає пристрій від попадання всередину вологи і пилу.

Сучасне ІЧ-підсвічування на 30 метрів допомагає зробити зображення чітким в темний час доби.

Камера оснащена фіксованим об’єктивом f = 2.8 мм.

Завдяки сучасному фомату стиснення відео Н.265 зберігається високий рівень якості зображення, яке фіксується на карту пам’яті microSD до 128 Гб.

IP-відеокамеру TD-9441S3 (D/PE/WF/AR2) легко встановлювати та регулюваги за трьома площинами.

Пристрій є відмінним вибором, коли необхідно встановити якісну функціональну систему відеоспостереження за досить приємною ціною.