Перетин віртуальних ліній: аналітика за типами цілей

Функції інтелектуальної аналітики, вбудовані в IP-відеокамери TVT Е3-серії, здатні вирішувати реальні завдання клієнтів. а налаштування функції відповідає web-інтерфейс камери, в якому встановлюється віртуальна лінія, перетин якої фіксується як подія.

При цьому є можливість налаштування перетину лінії в напрямках А→В, В→А, А⇄В з підрахунком за типами цілей (людина, автомобіль, мотоцикл, велосипед). Працює вона як на самій камері, так і в системі з відеореєстратором. Окремо аналітична функція працює в такому режимі: детекція події-спрацьовування тривоги (надсилання на e-mail, push-повідомлення, активація тривожного виходу). Під час роботи з відеореєстратором VT додається запис в архів із подальшою можливістю пошуку в архіві та вивантаженням статистики в Excel. Варіантів застосування функції детекції перетину лінії багато. Вона буде корисна скрізь, де багато людей і є обмеження відвідування певних територій. Наприклад:

  • режимні підприємства з контролем перетину зовні та всередині території;
  • склади, логістичні центри;
  • закриті для сторонніх прибудинкові території, спортивні та дитячі майданчики;
  • паркування та паркомісця біля будинків, території стоянки; лісопаркові зони; – території заміських будинків;
  • ТРЦ та бізнес-центри з обмеженнями щодо доступу тощо. Статистичні дані, отримані в процесі використання функції, можна і потрібно використовувати в маркетингових цілях, на ранніх етапах планування, з метою підвищення ефективності системи безпеки.