![tvt-scool-center-solution-2](https://tvtdigital.com.ua/wp-content/uploads/tvt-scool-center-solution-2.jpg)
Передумови
З розвитком науки та інтернет-технологій нові досягнення поступово впроваджуються в систему відеоспостереження для освітніх закладів, що є великою допомогою в керуванні учнями та потужним захистом для особистої та майнової безпеки всієї школи.
Зараз навчальні заклади, як правило, мають такі особливості: великий розмір, кілька філій, недостатня кількість персоналу охорони та велика кількість учнів, а внаслідок цього – слабке відчуття безпеки. З роками потреба у створенні безпечної та вдосконаленої системи шкільної безпеки стає все більш нагальною.
Рішення
Це рішення включає в себе систему відеоспостереження, систему керування транспортними засобами, систему контролю доступу та систему сигналізації, інтегрує все в одну систему і пов’язує між собою, таким чином ефективно покращуючи керування безпекою навчального закладу.
- Система відеоспостереження. Виступає основою системи безпеки навчального закладу. Включає встановлення HD-камер на входах, в холі та інших внутрішніх приміщеннях, розгортання централізованої системи зберігання даних і розміщення телевізійної стіни.
- Система керування транспортними засобами. Завдяки технологіям LPR (розпізнавання автомобільних номерів) та VCA (відеоаналітика) можна повністю контролювати всі транспортні засоби, що потрапляють на територію закладу.
- Система контролю доступу. За допомогою рішення з використанням карт доступу контролюйте входи в навчальний корпус, гуртожиток та адміністративні будівлі, а також важливі приміщення всередині школи.
- Система сигналізації. Використовується для перевірки подій та запобіжних заходів на ключових ділянках разом з персоналом служби безпеки; мінімізує виникнення потенційних ризиків.
![tvt-scool-center-solution2](https://tvtdigital.com.ua/wp-content/uploads/tvt-scool-center-solution2-1.jpg)
Переваги для клієнтів
Підвищення рівня безпеки та керування безпекою навчального закладу.
Рішення включає в себе кілька підсистем систем безпеки; вони підсилюють один одного і разом створюють потужну мережу захисту для школи/коледжу.
За допомогою відеоспостереження можна ефективно запобігти списуванню на іспитах.
Підвищення ефективності викладання, батьки можуть відвідувати веб-сайт освітнього закладу та спостерігати за життям учнів у студентському містечку, в той самий час вчитель також може дистанційно навчати учнів.