Рішення з бесконтактного термоскринінгу від TVT на кубку України з танцювального спорту

13-14  лютого в київському палаці спорту “Венето-спорт” відбулися змагання за кубок України зі спортивного танцю. Компанія “ТОРГОВИЙ ДІМ “СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОЇ БЕЗПЕКИ” виступила партенром заходу, і надала рішення з безконтактного термоскринінгу від TVT Digital.

За 2 дні змагань з допомогою тепловізійної камери TD-5433E та терміналу TD-E2128-TM/TP вимірювалась температура учасників та вболівальників. Загалом за 2 дні заходу термоскринінгова камера виміряла температуру в більше ніж 4000 осіб. Трьом відвідувачам, в яких була зафіксована підвищена температура, ми порадили звернутись до лікаря.

Хочеться відзначити прекрасну організацію змагань і, здебільшого, відповідальне ставлення відвідувачів до безпеки. Переважна більшість були в захисних масках та охоче погоджувались виміряти температуру з допомогою безконтактного терміналу.

Нагадаємо, що відповідно постанови Кабінет Міністрів України від 6 лютого дозволяється проводити освітні та професійні заходи, але за умови дотримання дистанції.

Безконтактний термоскринінг є додатковою ланкою у стратегії безпеки та стримування розповсюдження коронавірусу. Тому все частіше організатори масових заходів звертають увагу на сучасні та ефективні рішення з вимірювання температури.

TVT Digital  бажає всім міцного здоров’я. Якщо ви зацікавлені у рішеннях з безконтактного термоскринінгу на вашому заході, або хочете детальніше дізнатися про можливості технології –  звертайтесь за тел. 0800-50-80-25