Тепловізійні ІР-камери TVT із дистанційним вимірюванням температури тіла. Термоскринінг.

Тепловізійні ІР-камери TVT із дистанційним вимірюванням температури тіла.

Термоскринінг

Застосування тепловізійних пристроїв зумовлено гострою необхідністю у багатьох сферах життєдіяльності людини. Тепловізори широко застосовуються у таких галузях як будівництво, медицина, промисловість тощо.

На даний момент тепловізори, в тому числі і тепловізійні камери від компанії TVT Digital, в умовах епідеміологічної загрози, що розгортається, широко використовуються на великих територіях: вокзалах, аеропортах, торгових центрах, промислових підприємствах.

У деяких випадках, де є невеликий потік людей, можна визначати температуру ручним термографом, який по суті розрахований одночасно вимірювати показники тільки однієї людини. Ціна на такий прилад порівняно низька та купити його можливо, якщо бюджет буде обмежений. Але що робити, коли термоскринінг необхідно здійснити у великої кількості людей за мінімально дозволений проміжок часу? У такій ситуації при великому потоці людей ручний термограф стане недієвим.

Ефективним вирішенням цієї проблеми, що виправдовує свою ціну, є камери відеоспостереження від компанії TVT Digital. За допомогою лише однієї тепловізійної ІР-камери можна охопити від 10 обличь одночасно та вивести на екран точну температуру.

Для вимірювання температури на дистанції великої кількості людей компанією TVT Digital передбачено:

• IP-камери TVT із вбудованими тепловізором TD-5423E1 (FT/PE/VT1), TD-5433E (FT/PE/VT1);
• IP-камери TVT із вбудованими тепловізором TD-5423E1 (FT/PE/VT1), TD-5433E (FT/PE/VT1) разом із калібратором температури, так званим «чорним тілом» TD-5002.

В цьому поєднанні можна проводити суттєво точніші вимірювання температури тіла, що надає більший рівень безпеки оточуючим. З калібратором температури похибка становить 0,3 градуса.

Дані тепловізійні IP-камери з вбудованим тепловізором дозволяють дистанційно вимірювати температуру і цим ефективно давати відсіч поширенню вірусу. Тому на перший погляд висока ціна цілком виправдовується функціональністю даних камер відеоспостереження, тож придбати таку систему просто необхідно.

Також система тепловізійного контролю передбачає виведення інформації термоскринінгу на відеореєстратор та використання бази даних. Таким чином, на екрані доступні статистичні дані, такі як:

  • виміряна температура;
  • особисті дані.

У випадку, коли камера відеоспостереження зафіксує у людини температуру вище заданого показника, вона видасть тривогу.

Обрати тепловізійні ІР-камери можна на нашому сайті або звернувшись до спеціалістів в розділі контакти.

Також на сайті представлені системи з різними технічними та функціональними характеристиками, як для зовнішнього, так і для внутрішнього спостереження. У разі виникнення запитань онлайн-спеціаліст надасть детальну інформацію та підбере обладнання під Вашу задачу.