TVT Digital посіла 20 місце серед світових виробників засобів безпеки

Компанія TVT Digital вкотре посіла 20 місце в авторитетному рейтингу журналу a&s Security 50. Цей рейтинг відзначає провідні світові компанії у галузі виробництва технічних засобів безпеки. До списку лідерів входять виробники, що показали значні фінансові успіхи за результатами роботи за рік.

Які прогнози експертів на майбутнє для галузі безпеки?

На ринку безпеки в цілому очікується зростання в цьому і наступному році, а ринок обладнання для відеоспостереження зросте на 11.8% і 10.2% відповідно в 2023 і 2024 роках. Вимоги до безпеки з боку суспільства і приватних осіб все ще зростають, так само як і потреба в передових мережевих системах, таких як інтелектуальні камери відеоспостереження.

Тренди: штучний інтелект та хмарні технології стають ще популярнішими

Що стосується домінуючих тенденцій у сфері безпеки, то ШІ та хмарні технології все ще посідають перше місце.

Штучний інтелект продовжить надавати можливості для інновацій у всій галузі. Цього року ми стали свідками зростаючого попиту з боку клієнтів на максимізацію можливостей своїх камер, з особливим акцентом на аналітиці. Все більше виробників камер розширюють застосування інтелектуальної аналітики у своїх пристроях. Клієнти шукають технології на основі штучного інтелекту та хмарних рішень, які допоможуть їм підвищити точність виявлення, зробити свої системи відеоспостереження більш масштабованими і економічно ефективними, а також отримати вигоду від аналізу відео.

Так само актуальною темою залишається кібербезпека, коли все більше пристроїв працюють в Інтернеті. Протягом кількох років ми спостерігаємо зростаючу увагу до кібербезпеки рішень. Клієнти усвідомлюють, що ризики зростають, вимагаючи надійних процесів, посиленої уваги та прозорості.

Компанія TVT і далі буде слідкувати за новітніми технологіями у системах відеонагляду та впроваджувати їх у свої рішення, щоб задовольнити потреби і очікування клієнтів та разом досягати прибутковості і успішності.