Відеостіна за допомогою відеодекодера TD-1104D

Для моніторингу великої кількості камер в одному місці був створений декодер TD-1104D від світового бренду TVT. Цей девайс дозволяє створити так звану відеостіну із чотирьох моніторів. Дана функція буде дуже корисною для побудови системи відеонагляду на великих об’єктах, де через велику кількість камер потрібно більше фізичного робочого місця для оператора відеоспостереження.

Під відеостіною мається на увазі система відео, що відображає пристрої, які утворюють єдиний екран.

Мережевий декодер (TD-1104D) оснащений високопродуктивним чіпом декодування SOC та стабільною і надійною ОС Linux, завдяки яким може бути використаним для розгортання та управління системою відеоспостереженням високої чіткості.

В режимі роботи 4-канальний пристрій може передавати чіткі відео із роздільною здатністю 8 Мр.

Завдяки своєму інтерфейсу та безлічі портів може використовуватись у різних сценаріях. Найчастіше сфера застосування: великі промислові підприємства, банки, “розумні будинки”, а також у транспортній галузі, супермаркетах, заправних станціях, житлових комплексах, фабриках тощо.

Більше того, він також має безліч вдосконалених та зручних функцій, таких як H.264 / H.265, пристрій вищого та нижчого рівня управління, зрощування екрану, відкривання вікон, роумінг тощо.

Управління даним девайсом та розкриття його функціональності відбувається за допомогою програмного забезпечення NVMS 2.1.2.

Завдяки даному ПО можна налаштувати відеостіну для будь-якої сфери застосування під різноманітні задачі.

Більш детальніше у відео: