Звіт про можливості оптимізації для бізнесу, при використанні штучного інтелекту в камерах спостереження

Звіт Eagle Eye Networks висвітлює ефективність бізнесу, безпеку, використання паркувальних зон та багато іншого.

AUSTIN, Техас — Виробник хмарного відеоспостереження Eagle Eye Networks нещодавно опублікував звіт 2023 року “Статистика хмарного відеоспостереження камер по всьому світу”, який містить дані щодо використання відеокамер для забезпечення безпеки та інформацію про використання штучного інтелекту в хмарному відеоспостереженні по всьому світу.

У звіті “аналізуються загальні дані з вибірки з 200 000 відеокамер з безпеки в 100 країнах, підключених до системи управління відео Eagle Eye Cloud VMS (відеосистеми)”, згідно інформацією компанії.

У звіті представлено 175 різних виробників камер і тисячі організацій, від корпоративних підприємств і роздрібних магазинів до ресторанів, складів, промислових, освітніх, медичних і готельних закладів та багатоквартирних будинків.

Основні дані включають:

  • 90% використання розпізнавання номерних знаків (LPR) передусім використовується з інших причин, а не з метою безпеки.
  • Внаслідок технології розпізнавання номерних знаків, 33% організацій, які використовують LPR, використовують “систему вільного руху” (без зупинки) для збору номерних знаків, коли автомобіль рухається.
  • Використання відеокамер безпеки з роздільною здатністю 4 МП зросло на 250% порівняно з 2021 роком в 2022 році.
  • 74% підприємств, які використовують відеокамери безпеки з двостороннім аудіо, використовують підключений IP-динамік для зв’язку, тоді як 26% використовують відеокамеру з вбудованими можливостями двостороннього аудіо.
  • За даними звіту, багато великих підприємств переходять до хмари і вибирають гібридний підхід. У 2022 році 44% підприємств використовували комбінацію хмарового та локального зберігання.
  • В Америці відеокамери безпеки використовують штучний інтелект для виявлення транспортних засобів у 72% випадків, порівняно з 57% в Європі.
  • В Європі відеокамери безпеки використовують штучний інтелект для виявлення людей у 37% випадків, порівняно з 24% в Америці.

Промова Діна Драко, засновника та генерального директора Eagle Eye Networks:

“Вперше в звіті представлено огляд того, як штучний інтелект використовується в хмарному відеоспостереженні та як організації використовують розпізнавання номерних знаків”,

“Штучний інтелект буде мати великий вплив на використання відеоспостереження в наступні роки”.

“Цей звіт призначений надавати реальні дані і аналіз тенденцій для організацій, які інвестують в нову або оновлену систему хмарного відеоспостереження”.

посилання на першоджерело:  https://www.securitysales.com/research/report-optimization-opportunities-businesses-ai-security-cameras/