ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК SHENZHEN TVT DIGITAL TECHNOLOGY CO., LTD.

Взявши за мету робити світ безпечнішим, компанія Shenzhen TVT Digital Technology Co., Ltd з 2004 розробляє провідні рішення з безпеки та відеонагляду.

Продукти компанії TVT сформували сталу систему стандартів на світовому ринку систем відеоспостереження, демонструючи в критичних ситуаціях найвищі показники якості та надійності, оптимальне поєднання яких є найважливішим для забезпечення гарантій безпеки різних категорій споживачів.

TVT з самого моменту заснування поруч із розвитком власного виробничого центру прикладає значних зусиль до проведення наукових досліджень та розвитку конструкторської бази. Компанія постійно інвестує в розвиток інженерів і технічних фахівців у сфері відео- та аудіо- технологій, працює над створенням інноваційних алгоритмів обробки відеосигналу, відео-інтелектуального аналізу, хмарних технологій, big data, мереж управління і передачі даних, мобільного відеоспостереження тощо.

TVT володіє інтегрованими лінійками продуктів, що включають повний спектр IP-камер, аналогових HD-камер, повний спектр аналогових та мережевих відеореєстраторів тощо. Камери відеоспостереження TVT облаштовані розвинутим штучним інтелектом, що розкриває широкі можливості для отримання аналітичних даних, зокрема, виявлення та розпізнання рухомих об`єктів за певними ознаками, людських облич, контролю доступу за показником температури тіла, виявлення транспортних засобів та розпізнання автомобільних номерів, і багато іншого.

TVT постійно розвиває функції відеоаналітики, засновані на штучному інтелекті, щоб забезпечити користувачам більш швидкий пошук і виявлення найбільш важливої інформації. При цьому управління програмними рішеннями TVT – досить просте.

Це дає можливість варифікувати та масштабувати аналітичні функції. Проектні рішення TVТ широко використовуються на світовому ринку освіти, охорони здоров’я, в банківській і фінансовій сфері, промислових об’єктах, житлових приміщеннях, торгових центрах, в роздрібній торгівлі.

Ми раді представляти TVТ в Україні!