Огляд додатку SuperCam Plus

Сьогодні у нашому блозі ми хочемо поділитися з вами потужним інструментом для забезпечення безпеки та аналітики – мобільним застосунком SuperCamPlus. Цей мобільний застосунок надає вам широкі можливості для ефективного відеоспостереження та аналізу подій. Давайте разом розглянемо основні функції ціього застосунку та як він може полегшити нам життя.

У мобільному застосунку SuperCam Plus присутній функціонал, який дозволяє швидко знаходити конкретні події великого проміжку часу, наприклад, за останні 30 днів. Раніше вам доводилося переглядати весь ваш відеоархів, витрачаючи багато часу на пошук. Але тепер, завдяки мобільному застосунку, ви можете знайти потрібну подію всього за кілька секунд!

Зкористуйтесь функціями відеоаналітики, натиснувши на відповідну кнопку з трьома крапками, ви зможете побачити перелік доступних опцій.

Особливо цікавими є останні п’ять пунктів:

  • додавання людини,
  • додавання автономерів,
  • пошук за зображенням обличчя,
  • пошук за прізвищем,
  • пошук подій.

Додавання людини – коли це потрібно? Коли ви хочете створити власну базу даних або групи співробітників, наприклад, менеджерів відділів та інших. Щоб додати людину, ви можете зробити фотографію особи прямо на місці або вибрати фото з галереї смартфона.

Крім того, ви можете скористатися функцією пошуку за зображенням обличчя. Мобільний застосунок запропонує вам зробити фотографію особи в реальному часі або самому зробити селфі.

Відеоаналітика SuperCam Plus також дозволяє виконувати пошук подій за прізвищем або ключовими словами. Ви зможете швидко знайти необхідну подію у вашому відеоархіві та переглянути пов’язане з нею відео.

Висновок:

Функція відеоаналітики у мобільному застосунку  SuperCam Plus є потужним інструментом для швидкого пошуку та аналізу подій у великому обсязі відеоматеріалів. За декілька простих кроків ви зможете знайти потрібну інформацію та ефективно управляти своїм відеоархівом.

Якщо ви все ще не використовуєте мобільний застосунок SuperCam Plus, рекомендую дати йому шанс. Він допоможе вам зекономити час і спростити роботу з відеоаналітикою. Будьте впевнені, що ваші відеоматеріали будуть завжди під контролем!

Не забудьте підписатися на наш канал TV Digital Україна, щоб бути в курсі всіх новин та оглядів мобільних додатків.