PoE-відеореєстратор: що це таке?

Power over Ethernet (PoE) – технологія, що дозволяє передавати на віддалений пристрій (IP-відеокамеру) електричну енергію разом з даними через стандартний кабель (виту пару) в мережі Ethernet.

Технологія була створена для IP-телефонії, точок доступу, IP-камер та інших пристроїв, до яких небажано проводити окремий кабель живлення. На якість передачі даних технологія PoE не впливає, оскільки використовується потенціал рівня Ethernet, тобто мережевих кабелів.

Як працює PoE ?

IP-камери, що підтримують технологію PoE, підключаються за допомогою мережевого кабелю (витої пари) до пристрою живлення (наприклад, мережевого відеореєстратора або свіча). Реєстратор, підключений до електромережі, подає живлення в камери. Важливо відзначити:

  • Спочатку на камери подається напруга від 2,8 до 10 B. Таким чином визначається вхідний опір пристрою.
  • Пристрій живлення визначає споживану потужність підключеної відеокамери, для подальшого управління цією потужністю. Залежно від потужності, пристроїв присвоюється клас: від 0 до 4.

Після того, як пристрій (IP-відеокамеру) класифіковано, на неї подається напруга 48В з фронтом наростання не більше 400 мс., і пристрій живлення (відеореєстратор або свіч) починає контроль її роботи:

  • Якщо камера буде споживати струм менше 5 мА протягом 400мс, то подача живлення припиняється;
  • Якщо опір підключеної камери буде більше 1980 кОм протягом 400 мс, подача живлення припиняється.
  • Якщо споживання струму перевищить 400 мА протягом 75 мс, подача живлення припиняється.

Що представляє собою PoE-відеореєстратор?

PoE-реєстратор від звичайного відрізняється тим, що може сам “живити” певне число камер, що і є його основною функцією. Крім того, він працює як свого роду свіч, що може бути корисно при відсутності локальної мережі.

Переваги PoE-відеореєстраторів

Основною перевагою відеореєстраторів з функцією PoE є фактор зручності, а також економія часу і коштів, оскільки камери спостереження можуть отримувати живлення безпосередньо від реєстратора, що усуває необхідність в окремому кабелі живлення.

Монтаж системи також може бути виконано набагато швидше і з меншими витратами, заощаджуючи кінцевим користувачам більше грошей. Крім того, без необхідності в додаткових лініях електропередач, кінцевий користувач може досягти більшої гнучкості, яка обумовлена ​​можливістю розміщення IP-камери в потрібному місці, не акцентуючись на джерелі живлення.

Ще однією суттєвою перевагою PoE-відеореєстраторів є захист обладнання від короткого замикання. Напруга на камери подається в режимі стандартного навантаження. Якщо на лінії «обрив» або коротке замикання – напруга з відеореєстратора не подається.

Хочеться зазначити, що доцільність використання PoE-відеореєстраторів зростає в системах відеоспостереження з кількістю відеокамер більше 4.

На нашому сайті ви можете придбати 4, 8, та 16-канальні відеореєстратори з PoE.

Заголовок