Рішення для TVT Digital для банків

Передумови

З розвитком фінансової індустрії високі технології широко застосовуються в різних сферах і показують свою велику користь. Люди вимагають не лише цифрової, мережевої системи високої чіткості, а й системи, яка би поступово розвивалася завдяки вбудованим функціям штучного інтелекту та інтеграції.

«Високотехнологічний» злочинець з’являється все частіше і частіше, в той час як персонал або традиційне відеоспостереження відстають від нього. Інтеграція різних систем безпеки в одне рішення, що дозволяє підвищити ефективність керування і якість обслуговування, вже стала метою рішення для забезпечення безпеки у фінансовій галузі.

Рішення

TVT запускає інтелектуальне рішення для фінансової безпеки, використовуючи систему відеоспостереження, IOT (інтернету речей) і систему контролю доступу. Разом з розпізнаванням облич, відеоаналітикою і технологією керування базами даних, це ідеальне рішення для захоплення, передачі, керування, моніторингу та обміну відео в системі спостереження за безпекою банку.

Переваги для клієнтів

  • Підвищення ефективності моніторингу за допомогою дистанційного керування. Легко керуйте переглядом у режимі реального часу, записом і відтворенням відео для всіх точок моніторингу.
  • Швидке реагування на надзвичайні ситуації завдяки вбудованій аналітиці та системі запобіжних заходів: виявлення вторгнення, спостереження за предметами, виявлення аномального відео, аналіз поведінки тощо; також раннє попередження, швидке реагування та механізм автоматичного запуску сценаріїв, коли відбуваються події.
  • Покращуйте якість обслуговування за допомогою інтелектуальних функцій. Розгорніть рішення для розпізнавання облич, систему контролю доступу та систему попередження в банкоматі та сховищі. Впровадьте рішення для підрахунку людей та інтелектуальне індивідуальне обслуговування для VIP-клієнтів у бізнес-залі, що значно підвищить рівень задоволеності клієнтів та дотримання операційних правил банку.
  • Хороша сумісність з декількома системами. Інтегруйте відеоспостереження, інтелектуальний аналіз, аналіз даних, систему контролю доступу та інші підсистеми в одне рішення. Це дуже допомагає загальній організації та керуванню системою.