РІШЕННЯ З ТЕРМОСКРІНІНГУ

15-16 жовтня в київському конгрес-холі Mercury вже впяте проходив Всеукраїнський готельний форум.

Компанія “ТОРГОВИЙ ДІМ “СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОЇ БЕЗПЕКИ” вперше приймала участь у заході як партнер, продемонструвавши сучасні рішення з безконтактного термоскринінгу від TVT Digital.

На вході в залу, де відбувалася подія, була встановлена тепловізійна камера TVT Digital та термінали доступу с функцією безконтактного вимірювання температури.

Учасники та гості форуму могли наочно оцінити переваги новітніх технологій. За допомогою сучасних детекторів і інтелектуальних алгоритмів тепловізійна камера TVT може визначати температуру як окремї людини, так і групи людей у натовпі, що рухається (потік пасажирів, відвідувачів і т.д.).

Вимірювання температури відбувається з точністю до 0.3 ⁰С. Двухспектральний режим дозволяє вести моніторинг ситуації в оптичному і тепловізійному спектрах.

Термінали доступу з інтегрованою функцією безконтактного термоскринінгу можуть швидко та з високою точністю вимірювати температуру поверхні шкіри, і завантажувати результати в базу даних. Рішення може широко застосовуватися в різних сценаріях, таких як підприємства, бізнес центри, офіси, навчальні заклади та інше. Наразі системи безконтактного термоскринінгу є частиною стратегії боротьби з розповсюдженням коронавірусу. Їх використання доцільне не лише в місцях масового скупчення людей, таких ях вокзали, аеропорти, навчальні заклади, але й в окремих офісах, державних та приватних установах, закладах дозвілля та відпочинку. “ТОРГОВИЙ ДІМ “СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОЇ БЕЗПЕКИ” є офіційним та ексклюзивним дистриб’ютором продукції TVT Digital в Україні.

Компанія поряд з телевізійними камерами і терміналами з функцією вимірювання температури пропонує повний комплекс рішень в області безпеки і відеоспостереження: сучасні IP-камери, відеореєстратори, сервери, програмне забезпечення.

За консультацією звертайтесь за номером 0800-50-80-25