IP-відеокамера TD-8543IE (PE/30M/AR10) Speed Dome

IP-відеокамера TD-8543IE (PE/30M/AR10) SPEED DOME – це сучасний технологічний прилад відеоспостереження що відноситься до класу PTZ проектних камер. Що таке камери і в яких випадках доцільне їх використання – розглянемо в нашому матеріалі.
Як працює PTZ IP-камера PTZ (Panoramic, Tilt, Zoom) абревіатура від панорамування, нахилу і зума (наближення та збільшення зображеня), яка описує можливості управління камерою.
Поворотні камери спостереження (PTZ камери), що встановлюються в приміщенні або зовні, дозволяють здійснювати відеоспостереження за великими просторами і місцями масового скупчення людей. Наприклад, поворотні відеокамери зручно використовувати на автостоянках, в супермаркетах, в школах, на складах, прохідних і особливо важливих об’єктах.
Механізм PTZ камер передбачає дистанційне керування напрямком огляду із збільшенням зображення. Для виконання останньої функції PTZ поворотні камери оснащуються трансфокаторами, а кратність зуму камери складається з оптичного і цифрового збільшення. Однак, ключовим параметром, все ж, є оптичний zoom .
Таким чином, поворотна камера практично не має «сліпих» зон спостереження за рахунок можливості повертати об’єктив і фіксувати те, що відбувається навколо автоматично, або по команді з пульта управління оператора. Поворотна функція дозволяє зменшувати кількість камер відеоспостереження на об’єкті, не зменшуючи при цьому площі огляду.

TD-8543IE: PTZ камера з неймовірними можливостями.

Камера TVT TD-8543IE використовує 1/1,8-дюймовий CMOS сенсор зображення з прогресивним скануванням. Завдяки потужному об’єктиву з оптичним 30-кратним збільшенням та панорамуванням забезпечується широкий діапазон моніторингу та більше деталей на зображенні.
Камера має 4-мегапіксельну роздільну здатність ультра високої чіткості при частоті зйомки 25/30 кадрів в секунду. Плавне керування, якісне зображення та сучасний рівень захисту роблять камеру гарним рішенням для професійного відеоспостереження на таких об’єктах як річки, ліси, дороги, залізниці, аеропорти, площі, парки, транспортні вузли та місця проведення масових заходів тощо.

Нові технології

Камера TVT TD-8543IE має вдосконалену технологію ІЧ-підсвічування Smart IR 2.0, вбудований температурний датчик та функцію підігрівання, завдяки чому камера цілком підходить для використання в надзвичайно холодних регіонах.
Висока якість зображення досягається за допомогою TF (Micro Four ThirMds) об’єктиву із 30-кратним збільшенням. У більшості нічних сценаріїв передбачено вивід яскравого кольорового зображення без переключення в W/B (чорно-білий) режим. Світлові «мазків» від вуличних ліхтарів та фар автомобілів нівелюються за рахунок системи True WDR.

На тестуванні камери TVT TD-8543IE було піддано суворим випробуванням на занурення в пил та воду, та сертифіковано на ступінь захисту від проникнення IP66 та ударостійкість Ik10 (ефективний захист від удару блискавки). Отже, камера може стабільно працювати у високій концентрації солі та лужної корозійної атмосфери, що робить її використання можливим в регіонах з екстремальними погодними умовами.
Камера відповідає вимогам ONVIF, забезпечуючи сумісність між мережевими відеопродуктами незалежно від виробника.