ЩО ТАКЕ ВІДЕОКАМЕРИ STARLIGHT?

З настанням темряви вже стали звичними камери з інфрачервоним підсвічуванням, що переходять в так званий “нічний режим”. Щоб не виникало спотворень кольору, викликаних інфрачервоним спектром, вони переключаються в чорно-білий режим. Але картинка в чорно-білому режимі не дає повної інформативності, здогадатися про колір об’єкта в цьому режимі практично неможливо, навіть чорне часто стає білим. Однак, часом необхідно мати повне уявлення про те, що відбувається, наприклад, при наданні відео в якості доказів правоохоронним органам потрібна якомога детальніша картинка, щоб знайти правопорушника чи доказати причетність до злодіянь.

СВІТЛОЧУТЛИВА МАТРИЦЯ STARLIGHT

Компанія TVT Digital — провідний світовий виробник і постачальник продукції відеоспостереження, яке забезпечує нові рівні безпеки зі впровадженням інноваційного модельного ряду багатофункціональних IP-камер відеоконтролю. Ізюминкою в камерах TVT є матриця 1/2.9″ Sony IMX291 StarLight.

Матриця Starlight встановить новий стандарт якості в області цілодобового відеоспостереження.

В умовах дуже слабкої освітленості, навіть практично за повної темряви ІР-відеокамери TVT з технологією StarLight показують кращу в своєму класі світлочутливість, роблять картинку чіткою та насиченою, зебрігаючи колір та не переходячи у чорно-білий режим.

Камера використовує набір оптичних функцій, щоб збалансувати світло по всій сцені, в результаті чого виходять чіткі зображення в умовах майже повної відсутності світла.

Всі відеокамери, що входять в модельний ряд StarLight, оснащені двохмегапіксельною матрицею, яка підтримує повнокольорове зображення в умовах слабкого освітлення.

Модельний ряд TVT Starlight відеокамер:

  • TD-9421S2H (D/PE/AR2)
  • TD-9422S2H (D/FZ/PE/AR3)
  • TD-9524S2H (D/PE/AR2)
  • TD-9525S2H (D/FZ/PE/AR3)

Обрати ультрасучасне відеоспостереження від компанії TVT за доступною ціною можна на нашому сайті або звернувшись до спеціалістів в розділі контакти.

На сайті представлені системи з різними технічними та функціональними характеристиками як для зовнішнього, так і для внутрішнього спостереження. У разі виникнення запитань, онлайн-спеціаліст надасть детальну інформацію та підбере обладнання під Вашу задачу.