ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ДЛЯ ДОМУ

Відеоспостереження – на сьогодні дуже актуальне питання, оскільки зловмисники на постійній варті та чекають, поки Ви покинете будинок, щоб заволодіти майном. Це питання дуже легко вирішити за допомогою камер або готових комплектів. Сучасні системи дозволяють встановити пристрої як усередині, так і зовні, а керувати режимом запису та переглядати його можна з мобільного телефону віддалено. Такий спосіб оптимальний, щоб забезпечити безпеку заміського будинку.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМ

Головна перевага полягає в тому, що система відеоспостереження для будинку дозволяє контролювати обстановку як усередині приміщень, так і на прилеглій території. Крім того:

  • Готова система працює як одне ціле та сумісна з різними пристроями;
  • Дозволяє встановити необхідний режим контролю (вмикати та вимикати камери за розкладом, у певний час або виконувати запис постійно);
  • Можливість управляти та налаштовувати пристрої під Вашу задачу.

Багато хто встановлює відеоспостереження в приватний будинок не тільки для забезпечення безпеки на час відсутності. Це ефективний спосіб контролю обслуговуючого персоналу, тому можна спостерігати за роботою няні у Вашу відсутність і вчасно вживати необхідних заходів.

Запис із камер спостереження транслюється в реальному часі, а переглядати його можна з мобільного телефону, попередньо встановивши мобільний додаток або з екрана ПК.

ЩО ВРАХУВАТИ ПІД ЧАС ВИБОРУ

Вирішивши купити відеоспостереження для дому, необхідно визначитися з місцями встановлення камер, тому буде зрозуміло, скільки пристроїв для спостереження потрібно. Також при виборі необхідно враховувати наступні характеристики:

  • роздільна здатність;
  • наявність нічного режиму зйомки;
  • детекція руху;
  • потрібна площа охоплення.

Камери відеоспостереження можуть мати різні характеристики. Так, для внутрішнього розміщення найважливіший параметр: кут огляду та роздільна здатність. Для вуличної установки вони повинні мати нічний режим зйомки, інфрачервоне підсвічування, мати антивандальний та герметичний корпус, щоб ефективно працювати при будь-яких погодних умовах.

Обрати ультрасучасне відеоспостереження від компанії TVT за доступною ціною можна на нашому сайті або звернувшись до спеціалістів в розділі контакти.

На сайті представлені системи з різними технічними та функціональними характеристиками як для зовнішнього, так і для внутрішнього спостереження. У разі виникнення запитань, онлайн-спеціаліст надасть детальну інформацію та підбере обладнання під Вашу задачу.