Трансляція з IP-камер в YouTube

Нарешті це сталося! IP-камери TVT тепер підтримують RTMP, а це означає, що трансляцію відео з камер можна транслювати в YouTube в режимі реального часу.

Що таке RTMP?

Простими словами RTMP  – це протокол передачі потокового відео, наприклад з відеореєстратора або безпосередньо з камери. Розшифровується як Real Time Messaging Protocol. Розроблено компанією Adobe.

Навіщо можуть знадобитися відеотрансляції з камер спостереження в Youtube і соціальні мережі?

Так чи інакше, соціальними мережами користуються більшість людей, які виходять в інтернет. Відео матеріали останнім часом стають більш популярними, ніж їх фото-аналоги. Тому одним із завдань, які вирішує трансляція з IP-камери на Youtube, можуть стати демонстраційні або навчальні відео.

Йдемо далі. У зв’язку з коронавірусом у світі спостерігається масовий перехід в online. Люди працюють, навчаються, відпочивають і навіть подорожують в мережі. Наразі є досить розповсюдженим стримінг в Youtube різноманітних конференцій, заходів, майстер-класів. Багатотисячні аудиторії дивляться прямі трансляції концертів, спортивних подій, або просто спостерігають краєвиди з камер, встановлених у мальовничих куточках світу.

Відеотрансляції з камер спостереження в Youtube і соціальні мережі можуть бути корисними у різних сферах. Наприклад:

  • Забудовник розміщує онлайн-відеотрансляцію процесу будівництва, щоб замовники були спокійні.
  • IP-камери показують завантаженість і черги в сфері послуг (автомийки, пральні, склади і т.ін.)
  • Відеотрансляції з камер спостереження в Youtube можуть надавати інформацію про завантаженість доріг, вільні місця на парковках, при цьому користувачі можуть подивитися чи є вільні місця безпосередньо поблизу від парковки зі свого смартфона.

IP-камери TVT що підтримують прямі трансляції:

Як можна побачити, наразі протокол RTMP підтримують тільки 4МP камери, але інженери TVT Digital запевняють, що найближчим часом функцію буде реалізовано у всіх відеокамерах Е3-серії.