ЯК ПІДКЛЮЧИТИ IP-КАМЕРУ TD-9422S3 (D / FZ / PE / IAR3)?

IP-відеокамера TD-9422S3 (D/FZ/PE/IAR3) на 2 Мр від TVT Digital є чудовим вибором для охорони об’єктів приватної власності, а також для використання в малому та середньому бізнесі. Ідеальне співвідношення ціни та якості робить модель доступною і практичною. Стильний сучасний дизайн і компактні розміри дають змогу камері вписатися в будь-який інтер’єр.
Відеокамера виконана в циліндричному виконанні (bullet). Міцний металевий корпус робить її антивандальною, а ступінь захисту IP67 дає змогу використовувати модель для охорони об’єктів як усередині приміщень, так і відстежувати периметр у вуличних умовах.

Сучасне ІЧ-підсвічування на 20-50 метрів допомагає зробити зображення чітким у темний час доби. Камера оснащена регульованим варіофокальним об’єктивом f = 2.8-12 мм.

З основних переваг варто відзначити такі: сучасний формат стиснення відео Н.265, вбудований мікрофон, запис на карту пам’яті microSD до 128 Гб, передача даних і живлення за технологією РоЕ, зручний монтаж з можливістю регулювання за трьома площинами.