Як якісно та швидко змонтувати відеокамеру на різних поверхнях

В цьому відео ми розповімо Вам, як можна вирішити проблеми знайомі кожному інсталятору.

Як змонтувати на таких поверхнях як стіна, стеля, залізобетонна або металева опора. Це все має бути надійним і захищати обладнання від агресивних впливів навколишнього середовища але при цьому все має естетично виглядати.

  • Комутаційні бокси. Найбільш універсальні тому що мають багато отворів і розраховані на різні моделі і форм фактори, навіть можна кріпити відеокамери інших брендів.

Деякі бокси мають ущільнюючу гумову прокладку для герметизації від зовнішніх впливів, а також вона може гальванічно розв’язати вашу камеру наприклад від металевої опори. Також в деяких боксах є різьба яка дозволяє закріплювати їх до кронштейнів.

Комутаційні бокси без ущільнюючої прокладки.

Також є моделі з герметичним кабельним вводом:

Зверніть увагу, при монтажі гвинти не випадають і кришка закріплена на тросі, що дуже зручно при висотних роботах.

  • Настінний кронштейн. Кронштейн який застосовується у випадках монтажу на вертикальних поверхнях. Він використовується для камер типу турель та купол.
  • Адаптери для комутаційних боксів. Використовуються виключно з комутаційними боксами. Вони можуть бути для настінного або для стельового монтажу. Адаптери складаються з декількох частин з різьбою і можуть бути подовжені за допомогою додаткового адаптера.
  • Кронштейн кутовий. Кріпиться на куті будинку. Він розрахований виключно для роботизованих відеокамер.
  • Кронштейни для кріплення відеокамер на опорах. Мають отвори для хомутів або сталеві монтажні стрічки. Універсальні підходять майже для усіх камер.

Зверніть увагу що спіддоми кріпляться безпосередньо на кронштейн, а всі інші камери за допомогою комутаційних боксів.